Paylaş

Kariyer

Scroll Down

Hızla büyüyen bir ekip olarak, her zaman ekibimize katılacak ve hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olacak yetenekli ve azimli profesyonelleri arıyoruz.

Ajansımızda yaratıcılığa, işbirliğine ve güçlü bir iş ahlakına değer veriyoruz. Her ekip üyesinin işini sahiplenme ve mükemmellik için çabalama yetkisine sahip olduğu bir öğrenme ve büyüme kültürünün geliştirilmesine inanıyoruz. Ayrıca iş-yaşam dengesini ön planda tutuyoruz ve esnek programlar ve uzaktan çalışma seçenekleri sunuyoruz.

Ekibimizin bir üyesi olarak, start-up'lardan Fortune şirketlerine kadar çeşitli sektörlerdeki müşteriler için geniş bir proje yelpazesinde çalışma fırsatına sahip olacaksınız.

Müşterilerimize olağanüstü sonuçlar sunmak için tasarımcılar, geliştiriciler, pazarlamacılar ve proje yöneticileri de dahil olmak üzere çeşitli bireylerden oluşan bir grupla işbirliği yapacaksınız.

Dijital inovasyon konusunda tutkuluysanız ve dinamik ve zorlu bir çalışma ortamı arıyorsanız ekibimize aşağıdaki başvuru formundan ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki kariyer hamleniz olarak ajansımızı düşündüğünüz için teşekkür ederiz!